Historie sukcesu

Jola i Mariusz Puchałka

Kiedy prawie 20 lat temu, Jola i Mariusz Puchałka założyli swój pierwszy salon, wiedzieli, że marzenia są po to, aby je realizować. Mały punkt w niepozornym miejscu miał dwa stanowiska fryzjerskie, jedną myjkę i niewielkie zaplecze. Jednak po niedługim czasie zyskał on wyjątkową i życzliwą atmosferę, a każdy, kto korzystał z jego usług miał poczucie, że chce tam wrócić…

Nowości w systemiePorady dla salonów

prowizje w salonie - kawałek tortu

Na dobry początek roku wprowadziliśmy w Versum kolejne udogodnienia dla managerów i właścicieli biznesów hair & beauty. Dzięki najnowszej aktualizacji systemu naliczenie niestandardowych prowizji od zabiegów i sprzedaży towarów będzie mogło odbywać się całkowicie automatycznie – nawet jeżeli prowadzisz skomplikowany system prowizyjny.

Porady dla salonów

Bony, vouchery czy też wszelkiego rodzaju kupony podarunkowe na dobre zadomowiły się w salonach hair & beauty. Dla przedsiębiorców stanowią wygodną formę pozyskiwania i utrzymywania klientów, a klientom przypadła do gustu przede wszystkim elastyczność korzystania z tej formy zakupu towarów i usług. Na obecnym, wysoce konkurencyjnym rynku salony, które nie korzystają z tej formy sprzedaży pozostają w tyle za konkurencją.