Nowości w systemie

Latem Versum nie próżnuje! Nasi programiści stworzyli i uruchomili dla Was nową funkcjonalność: Warianty Usług. Funkcja będzie przydatna szczególnie tym biznesom, które korzystają z rezerwacji online lub portalu Moment.pl. Dzięki niej salony i gabinety sprawią, że ich oferta będzie dla klientów bardziej przejrzysta, a umawianie wizyt przez internet stanie się jeszcze wygodniejsze.

Historie sukcesu

Jola i Mariusz Puchałka

Kiedy prawie 20 lat temu, Jola i Mariusz Puchałka założyli swój pierwszy salon, wiedzieli, że marzenia są po to, aby je realizować. Mały punkt w niepozornym miejscu miał dwa stanowiska fryzjerskie, jedną myjkę i niewielkie zaplecze. Jednak po niedługim czasie zyskał on wyjątkową i życzliwą atmosferę, a każdy, kto korzystał z jego usług miał poczucie, że chce tam wrócić…

Nowości w systemiePorady dla salonów

prowizje w salonie - kawałek tortu

Na dobry początek roku wprowadziliśmy w Versum kolejne udogodnienia dla managerów i właścicieli biznesów hair & beauty. Dzięki najnowszej aktualizacji systemu naliczenie niestandardowych prowizji od zabiegów i sprzedaży towarów będzie mogło odbywać się całkowicie automatycznie – nawet jeżeli prowadzisz skomplikowany system prowizyjny.