Dlaczego oprogramowanie online

Dlaczego oprogramowanie onlineJakie są zalety oprogramowania dostępnego przez internet?

Zacznijmy od tego czym jest oprogramowanie świadczone on-line?

Otóż, oprogramowanie świadczone on-line (ang. Web-Based Software) jest oprogramowaniem, którego używa się przez internet za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Z tego powodu nie jest konieczne instalowanie oprogramowania na komputerze ani jego uaktualnianie. Przykładem oprogramowania on-line jest dostęp do rachunku bankowego przez internet lub poczta emial, do której logowanie odbywa się przez stronę internetową.

Dlaczego warto używać oprogramowania on-line?

Kiedy w swojej firmie używasz oprogramowania dostępnego przez internet nie musisz się martwić żadnymi problemami technicznymi. My zapewniamy Ci dostęp do aplikacji, aktualizujemy ją, optymalizujemy, tworzymy kopie zapasowe danych oraz dbamy o ich bezpieczeństwo. Ty możesz skupić się na tym w czym jesteś specjalistą, a my zajmiemy się resztą.

Oprogramowanie on-line jest bardziej bezpieczne.

Kiedy używasz w swojej firmie tradycyjnego oprogramowania dane zapisywane są na stacjonarnym komputerze, laptopie lub pamięci USB. Nie jest to tak bezpieczne jakby mogło się wydawać. Komputery się psują, laptopy ulegają kradzieży a pamięci USB często się gubią. Utrata danych przechowywanych w ten sposób może być bardzo dotkliwa. Używając oprogramowania on-line Twoje dane są zapisywane i przechowywane na zabezpieczonych serwerach w profesjonalnej serwerowni.

Dostęp do najnowszej wersji programu.

W przeciwieństwie do tradycyjnego oprogramowania, które wymaga od użytkownika doinstalowywania aktualizacji, nasz system jest aktualizowany automatycznie za pośrednictwem internetu. Logując się do systemu masz pewność, że używasz najnowszej wersji.

Bezpieczeństwo danych.

Codziennie archiwizujemy dane wprowadzone do systemu. Kopie zapasowe przechowywane są w zaszyfrowanej formie na kilku niezależnych serwerach dla zwiększenia bezpieczeństwa. Od tej pory możesz być spokojny o swoje dane.

Bez instalacji.

Nie musisz niczego instalować. Wystarczy że zalogujesz się do systemu przez przeglądarkę internetową i już możesz korzystać z pełni funkcji systemu. Działa to podobnie jak bankowość elektroniczna.

Zdalny dostęp do systemu.

Używając oprogramowania on-line, gdziekolwiek się znajdujesz masz dostęp do swojego biura. Jesteś w domu, w hotelu, w podróży - jeśli masz dostęp do internetu możesz zalogować się do systemu i w pełni z niego korzystać.

Niskie wymagania sprzętowe.

Używając oprogramowania on-line nie musisz mieć bardzo wydajnego komputer ze ściśle określonym systemem operacyjnym. Jedyne wymaganie jakie musi spełnić użytkownik to dostęp do internetu. Nasze oprogramowanie jest kompatybilne z systemami Windows, Linux i Mac os.