Dzięki systemowi Versum

Dzięki systemowi VersumRealnie usprawnisz swoją pracę

System Versum pozwala usprawnić wiele czynności wykonywanych codziennie w salonie, a niektóre nawet wyeliminować.

W błyskawiczny sposób dodasz terminy w kalendarzu, nie powodując bałaganu. Dowolnie możesz zmieniać, przenosić lub usuwać wizyty, a kalendarz nadal będzie przejrzysty i czytelny.

Automatyczne przypomnienia SMS w znacznym stopniu odciążają pracowników recepcji, którzy dotąd musieli wysyłać przypomnienia SMS poprzez telefon komórkowy lub przed wizytą telefonować do klientów.

Historia wizyt w systemie Versum tworzy się automatycznie w oparciu o terminy dodawane w kalendarzu. Już nie musisz wielokrotnie wpisywać tych samych danych do terminarza i karty klienta. Raz wprowadzone dane mogą zostać wykorzystane wielokrotnie. Co więcej, bez trudu możesz przeglądać i przeszukiwać karty klientów oraz historię ich wizyt. W każdej chwili możesz sprawdzić szczegóły np. jaki kolor farby klientka preferuje.

System Versum pomoże Ci także kontrolować efektywność pracy stylistów oraz prowadzić rozliczenia z pracownikami. Tworząc raport finansowy salonu dowiesz się, który pracownik osiąga największe przychody oraz jaka usługa cieszy się największym zainteresowaniem.

Zyskasz stały wgląd w sytuację salonu

Versum to aplikacja online dzięki czemu masz wgląd w sytuację salonu o każdej porze dnia i nocy z dowolnej lokalizacji. Będąc w domu, w pracy czy na wakacjach zawsze możesz zalogować się do systemu przez internet i sprawdzić jak wygląda sytuacja w salonie.

Poprawisz swój kontakt z klientem

Prowadzisz gabinet kosmetyczny lub salon fryzjerski, dlatego na pewno nieustannie dbasz o pozytywne relacje z klientami. To bardzo ważne zadanie, od którego zależy sukces Twojego salonu. Teraz możesz podnieść skuteczność swoich działań dzięki platformie komunikacji z klientem udostępnionej w systemie Versum. Dostępna jest możliwość przesyłania klientom wiadomości indywidualnych jak również wiadomości masowych (newsletter). Dzięki temu możesz skutecznie informować np. o promocjach .

Zaoszczędzisz czas

Nasz system bardzo ułatwi pracę Twojego salonu. Szereg funkcji, które przygotowaliśmy, odciąża pracowników od papierkowej pracy, ułatwia zarządzanie czasem i ludźmi, a także w znaczny sposób pomaga klientom w rezerwacji wizyty. Ty nie musisz już wykonywać rutynowych czynności, które zrobi za Ciebie Versum

Zdobędziesz nowych klientów

Dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu zarządzania salonem z możliwością rezerwacji wizyt on-line wyróżnisz się spośród konkurencji. Przyjmij pozycję lidera wyprzedającego konkurencje o kilka kroków. Twoje nowoczesne podejście do zarządzania salonem będzie tematem rozmów klientów ze znajomymi. Będą oni mogli rozsyłać między sobą linki do Twojej strony rezerwacji, co przysporzy Ci nowych klientów.

Zminimalizujesz koszty

Jak myślisz ile pieniędzy tracisz każdego miesiąca z powodu nieobeconości klientów na wizytach, gdyż o nich zwyczajnie zapomnieli? Z pewnością sporo. Automatyczne przypomnienia o wizytach pozwolą Ci tę stratę zmniejszyć przynajmniej o 70%.