Pomoc oraz najczęściej zadawane pytania

Jak zacząć?Jak utworzyć konto w systemie Versum

Aby rozpocząć korzystanie z systemu Versum należy wypełnić formularz rejestracji, znajdujący się na stronie Rejestracja. Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę.

Bez opłat

Zanim zdecydujesz się na wdrożenie systemu Versum w swoim salonie masz możliwość skorzystania z okresu próbnego zupełnie za darmo przez 14 dni.

Koniec okresu próbnego i co dalej?

Po upływie okresu testowego, gdy już przekonasz się jak bardzo system Versum usprawni pracę w Twoim salonie, konieczny jest wybór pakietu abonamentowego oraz okresu na jaki chcesz wykupić dostęp do systemu.

Wszelkie dane oraz ustawienia wprowadzone w systemie Versum podczas okresu testowego, pozostają w nim po wniesieniu opłaty abonamentowej. Nie musisz zwlekać z konfiguracją systemu do końca okresu testowego.

Bez umowy

Korzystanie z systemu Versum nie wymaga podpisania umowy. Wystarczy, że zaakceptujesz regulamin podczas zakładania konta. To wszystkie formalności jakich musisz dopełnić.

Bez zobowiązań

W każdym momencie możesz zrezygnować z systemu Versum. Nie wymagamy od Ciebie długoterminowych deklaracji.

Bez instalacji

Korzystanie z systemu Versum nie wymaga instalowania oprogramowania na Twoim komputerze. Wystarczy założyć konto w systemie Versum wypełniając formularz rejestracji, znajdujący się na stronie Rejestracja.

Płacisz za ile chcesz

Należność z tytułu miesięcznego abonamentu możesz opłacić z góry za dowolną ilość miesięcy. Po upływie opłaconego okresu, należy dokonać kolejnej wpłaty. Płatność za minimum 3 miesiące z góry uprawnia Cię do otrzymania rabatu w wysokości 10%. Za opłaty abonamentowe wystawiamy faktury.