Bogna Hair Design

Bogna Hair Design

Jeżeli Versum kiedykolwiek weźmie udział w głosowaniu na najlepszą firmę pod słońcem, to daję milion swoich głosów!!

Opis salonu

Na rynku od ponad 10 lat. Sieć salonów stworzona przez ludzi z pasją i powołaniem, jak i rodzinną tradycją. Dla nas najważniejsza jest ciepła domowa atmosfera, chcemy sprawić, aby każdy klient czuł się u nas jak u siebie. Pracujemy na najlepszych jakościowo produktach marki Loreal i Kerastase, a nasz personel jest nieustannie szkolony ze znajomości nowych trendów i technik. Oferujemy całą gamę usług fryzjerskich. Możemy się pochwalić, przygotowywaną co rok autorską kolekcją strzyżeń i koloryzacji.

Galeria

Opinia o Versum

Uwielbiam !! Po tylu latach pracy na systemie zeszytów, kartek, raportów i druków Versum jest dla mnie wybawieniem. Mam wszystko w jednym miejscu, gwarancję, że nic nie zginie. Nie muszę już nic kreślić, poprawiać, przepisywać i potem szukać w stosach segregatorów.

System dziecinnie prosty w obsłudze. Szkolenie nowych pracowników nie jest problemem, gdyż dostępna jest jasna i klarowna instrukcja, a w razie czego w systemie można bez problemu wszystko poprawić, zmienić i skorygować.

System bardzo łatwo spersonalizować i dostosować do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu, że jest on w pełni połączony z Internetem, mogę go nieustannie obserwować nawet z domu.

W jednym miejscu mam teraz kalendarz zapisów, bazę klientów i historię wizyt, statystyki, raporty, magazyn, obroty, po prostu wszystko co mi potrzebne do szczęście.

No i obsługa... cudowni Panowie, którzy z anielską cierpliwością odpowiadają na milion niemądrych pytań, w mgnieniu oka spełniają wszystkie nasze prośby. Momentami mam wrażenie, że pracują tylko i wyłącznie dla mnie.

Jeżeli Versum kiedykolwiek weźmie udział w głosowaniu na najlepszą firmę pod słońcem, to daję milion swoich głosów !!

Milena Sobiecka, manager Bogna Hair Design
LOKALIZACJA
Gdańsk
STRONA WWW
bogna.net
SPECJALIZACJA
Fryzjerstwo

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie - przez 14 dni.