Claudius Hair Treser Team

Claudius Hair Treser Team

Wprowadzenie Versum do naszej pracowni pozwoliło mi na lepszą organizację pracy zespołu i wyższy standard obsługi klienta.

Opis salonu

Włosy są dla nas nie tylko doskonałą materią, w której ośmielamy się tworzyć, ale pasją. Inspirują nas nowe trendy, fascynuje praca mistrzów stylizacji, nie przestajemy poszukiwać nowych technik i rozwijać swoich kompetencji. Wypracowaliśmy własny unikalny styl, ale codziennie przekraczamy granice naszej wyobraźni poszukując propozycji idealnych dla naszych Klientów.

Claudius Hair Treser Team to zespół sześciu zawodowych indywidualistów. Bazując na doskonałej technice równie swobodnie odnosimy się do klasyki co kreujemy odważne nowoczesne stylizacje. Poskramiamy niesforne, nadajemy kształt na pozór nieukładalnym, rozumiemy je. W naszej pracowni włosy znajdują się w centrum uwagi.

Galeria

Opinia o Versum

Korzystam z systemu Versum, bo dzięki niemu mogę się skupić na tym, co dla mnie jest najważniejsze, na rozmowie z moimi Klientami.

Wprowadzenie Versum do naszej pracowni pozwoliło mi na lepszą organizację pracy zespołu i wyższy standard obsługi klient.

Każdy z moich pracowników ma dedykowane konto, w którym znajduje się cała jego historia pracy oraz zadania na przyszłość. Ja dzięki temu mogę z każdego miejsca sprawdzić grafik pracowni oraz szybko reagować na zmiany.

Informacja sms dla naszych Klientów pozwala na lepszy kontakt z nami i przypomina o dacie i godzinie wizyty.

Polecam system Versum.

Klaudiusz Iciek
LOKALIZACJA
Kraków
STRONA WWW
claudius.pl
SPECJALIZACJA
Fryzjerstwo

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie - przez 14 dni.