Twoje Day Spa

Twoje Day Spa

Przejrzystość, łatwość w obsłudze, ciągłe udoskonalenia i niezawodny kontakt z serwisem sprawiły, że po dwutygodniowym okresie testowym zdecydowaliśmy się na wykupienie systemu Versum.

Opis salonu

„Twoje Day Spa” to miejsce, w którym możecie Państwo w atmosferze relaksu i wyciszenia skorzystać z zabiegów, które skomponowaliśmy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Gabinet oferuje zabiegi kosmetologiczne na najwyższym poziomie, masaż, usługi fryzjerskie, manicure, pedicure oraz zabiegi specjalistyczne takie jak Laser Nd Yag, epilację IPL, INNO Roller, NNM Lipo Kontour, Hydrafacial i wiele innych. Sprzęt, na którym pracujemy oraz kosmetyki, których używamy, to produkty światowej jakości, sprawdzone, skuteczne, które na pewno spełnią Państwa oczekiwania.

Dbałość o Państwa zadowolenie i bezpieczeństwo przekłada się też na staranny dobór personelu. Naszą kadrę budują specjaliści w swoich dziedzinach – dyplomowani kosmetolodzy, fizjoterapeuci oraz stylista fryzjer. Wiedza i doświadczenie personelu to nie tylko certyfikaty z wielu ukończonych kursów, ale przede wszystkim doświadczenie, które zdobyli i którym będą się z Państwem dzielić. Kwalifikacje personelu są ciągle podnoszone, aby móc zaoferować Państwu zabiegi i porady kosmetologiczne na najwyższym poziomie.

Gabinet „Twoje Day Spa” zapewnia miłą atmosferę i dbałość o każdy szczegół, abyście poczuli się Państwo u nas jak w domu.

„Twoje Day Spa” – Twoja przyjemność po naszej stronie.

Galeria

Opinia o Versum

Rozpoczynając działalność gabinetu kosmetycznego niezwykle ważną kwestią było dla mnie dobre zorganizowanie pracy w salonie. Przeglądając oferty różnych programów dostępnych na rynku trafiłam na Versum. Przejrzystość, łatwość w obsłudze, ciągłe udoskonalenia i niezawodny kontakt z serwisem sprawiły, że po dwutygodniowym okresie testowym zdecydowaliśmy się na wykupienie systemu Versum.

Pracujemy z Versum już ponad pół roku i wciąż jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości, jakie daje nam system. Serdecznie polecam - sama na pewno nie zamienię go na żaden inny.

Elżbieta Bal
LOKALIZACJA
Kraków
STRONA WWW
www.twojedayspa.pl
SPECJALIZACJA
Fryzjerstwo, kosmetyka, makijaż permanentny Long Time Liner

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie - przez 14 dni.