Marketing Automatyczny

Klienci pojawiają się w Twoim salonie każdego dnia. Ale czy wiesz, ilu z nich odwiedzi Cię ponownie? Marketing Automatyczny pomoże Ci zachęcić ich do powrotu!

Zacznij korzystać za darmo

Spraw, by klienci wracali

Jeżeli klient nie pojawia się w Twoim salonie od dłuższego czasu, istnieje ryzyko, że stracisz go na zawsze. Marketing Automatyczny pomoże Ci tego uniknąć! Będzie na bieżąco analizował bazę Twoich klientów, aby odnaleźć tych, którzy już dawno Cię nie odwiedzili i wyśle do nich określoną przez Ciebie ofertę, zachęcającą do powrotu.

Trafiaj w potrzeby odbiorców

Komunikat, który trafia w potrzeby odbiorcy to klucz do sukcesu kampanii promocyjnej. Marketing Automatyczny pomoże Ci zadbać o efektywność prowadzonych działań reklamowych, wysyłając wiadomości tylko do tych osób, które mogą być nimi zainteresowane i które wyraziły zgodę na ich otrzymywanie.

Marketing Automatyczny to przede wszystkim odciążenie dla moich pracowników i lepsze wykorzystanie ich czasu, a jednocześnie to ukłon w stronę klienta i jego poczucia wyjątkowości.

Monika Wiśniewska , Kamajo Zacznij korzystać za darmo

Dbaj o relacje z klientami

Marketing Automatyczny zadba o trwałość Twoich relacji z klientami. Wykorzysta naturalne okazje do kontaktu i we właściwym czasie wyśle do wybranych osób odpowiednie wiadomości. Zaproponuje kosmetyki utrwalające efekty usług, zaprosi na wizytę kontrolną lub przypomni o kolejnym zabiegu w ramach zaplanowanej serii.

https://www.versum.pl/wp-content/uploads/2019/01/sms.svg

Trzymaj rękę na pulsie

Z pomocą przejrzystych statystyk skontrolujesz skuteczność swoich kampanii promocyjnych i dowiesz się, które z nich przynoszą najlepsze efekty. Sprawdzisz także, jak wielu klientów wróciło do Twojego salonu oraz jaki obrót wygenerowały osoby objęte Marketingiem Automatycznym. Dzięki temu będziesz w stanie optymalizować i zwiększać skuteczność swoich działań.

system do zarządzania salonem

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie – przez 14 dni.

Zacznij korzystać za darmo 

Chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie
w 5 minut?
Zamów połączenie
close-link 

Chcesz, żebyśmy do Ciebie oddzwonili?
Zamów połączenie
close-link