System rezerwacji online

System rezerwacji online
Więcej nowych klientów, więcej umówionych wizyt

Nowy sposób dotarcia do klientów

System rezerwacji online to nowy kanał dotarcia do klientów. Osoby zainteresowane Twoja ofertą mogą umawiać się na wizyty wprost przez Twoją stronę internetową. Korzystając z systemu rezerwacji online Versum zyskujesz wirtualnego recepcjonistę pracującego dla Ciebie 24h/7.


Zyskaj więcej wolnego czasu i zdobądź zadowolenie klientów

Rezerwacja usług online oszczędza Twój czas i pieniądze. Aby umówić klientów na wizytę nie musisz odbierać dziesiątek telefonów i odpisywać na e-maile. Klienci w dowolnym momencie mogą samodzielnie przez internet sprawdzić dostępność wolnych terminów i zapisać się na wizytę.


Dlaczego warto uruchomić rezerwację usług online Versum?

  • Samodzielne umawianie wizyt przez klientów oszczędza Twój cenny czas.
  • System rezerwacji online pozwala wyróżnić się spośród konkurencji.
  • Przypomnienia SMS zmniejszają ilość osób zapominających o umówionych wizytach
  • Przez internet masz stały dostęp do terminarza wizyt niezależnie od tego gdzie się znajdujesz
  • Karty klientów w jednym miejscu gromadzą wszystkie istotne informacje oraz pełną historię wizyt.

Jakie firmy korzystają z systemu Versum

Versum to system rezerwacji online zaprojektowany z myślą o gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich i SPA. Obecnie Versum usprawnia pracę firm działających w wielu innych branżach. Do grona naszych zadowolonych klientów należą:
- salony fryzjerskie
- gabinety kosmetyczne
- SPA & DAY SPA
- gabinety masażu
- gabinety lekarskie
- studia fitness
- stomatolodzy
- warsztaty samochodowe
- myjnie samochodowe
- konsultanci
- trenerzy
- instruktorzy sportowi
- wypożyczalnie sprzętu


Możesz zapoznać się z instrukcją dodawania wizyty przez klienta.

Jak zacząć?

Aby rozpocząć korzystanie z systemu Versum należy otworzyć konto w systemie Versum dla swojej firmy. Konto można zarejestrować pod adresem https://panel.versum.com/accounts/new/pl

Następnie należy skonfigurować konto zgodnie z wskazówkami zamieszczonymi w instrukcji rezerwacji online znajdującej się pod adresem http://pomoc.versum.pl/support/solutions/articles/1000120422

Uruchomienie systemu w 15 minut

System Versum jest bardzo prosty w obsłudze i łatwy w konfiguracji. Istnieje również możliwość abyśmy wszystko skonfigurowali za Ciebie (bezpłatnie).

Jeśli chcesz aby konsultant działu obsługi klienta pomógł Ci przy uruchomieniu systemu napisz do nas na adres biuro@versum.pl lub zadzwoń (33) 482 49 49.

Najczęściej zadawane pytania

Czy klienci nie zrobią bałaganu w terminarzu salonu?

Nie. System jest tak zaprojektowany aby klienci nie mogli zrobić bałaganu w terminarzu rezerwacji. Rezerwacje przebiegają sprawnie i bezproblemowo.

Czy klienci rezerwujący terminu online widzą rezerwacje innych osób?

Nie. Klient rezerwując termin online nie widzi danych innych klientów. Klientowi prezentowana jest wyłącznie lista wolnych terminów do wyboru.

Czy można samodzielnie wyłączyć rezerwację usług przez internet?

Tak. Rezerwacja online może być włączona lub wyłączona w dowolnym momencie. Wszystko zależy od Ciebie.

W jaki sposób dowiem się, że ktoś umówił wizytę online?

Natychmiast po dodaniu rezerwacji przez klienta otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o tym fakcie, a dodany termin automatycznie pojawi się w Twoim terminarzu. Klient również otrzyma wiadomość e-mail potwierdzającą rezerwację terminu.

Czy w systemie rezerwacji mogę wgrać zdjęcia moich pracowników?

Oczywiście, jest to możliwe.

Czy klienci otrzymają przypomnienie SMS o zbliżającej się wizycie?

Tak. Każdy klient przed wizytą otrzyma wiadomość SMS przypominającą o zbliżającym się terminie. Możesz również wysyłać powiadomienia e-mail. Przypomnienia SMS znacząco obniżą ilość osób zapominających o umówionych wizytach.

Czy przez system rezerwacji online można umawiać klientów z serwisów zakupów grupowych np. Groupon.pl lub Gruper.pl?

Tak. System zapisów online Versum został przystosowany do obsługi firm korzystających z serwisów zakupów grupowych. Dzięki temu klienci posiadający kupony mogą umówić się na wizytę zaraz po dokonaniu zakupu kuponu. System automatyczne zbierze kody kuponów lub kody zabezpieczające, dzięki czemu Ty będziesz mieć znacznie mniej pracy. Co ważne klienci z Groupon umówią się na wizyty bez konieczności kontaktu telefonicznego, a Ty skupisz się na obsłudze na obsłudze klientów.

Czy system rezerwacji online Versum można dostosować do indywidualnych potrzeb mojej firmy?

System Versum jest bardzo elastycznym oprogramowaniem, który może być używany w wielu firmach. Jeśli interesuje Cię jakąś funkcjonalność, której nie oferuje system Versum to napisz nam o tym na adres biuro@versum.pl lub zadzwoń. Chętnie poznamy Twoje potrzeby.