Oprogramowanie dla salonu kosmetycznego i SPA

Oprogramowanie dla SPAProwadzisz salon kosmetyczny i szukasz rozwiązania, które pomoże Ci nim zarządzać? Każdego dnia zmierzasz się z bałaganem w terminarzu, pokreślonymi zapisami, poprzenoszonymi termiami i nieczytelnym pismem Twoich współpracowników? Zbyt wiele czasu spędzasz na odbieraniu telefonów? Denerwuje Cię perspektywa marnowania czasu na wizyty, na których nie pojawiają się Twoi klienci? Oferowane przez nas oprogramowanie radzi sobie z tymi problemami perfekcyjnie: zastępuje terminarz, przechowuje wszystkie niezbędne informacje o klientach, tworzy historię wizyt, umożliwia rezerwację wizyt on-line i wysyłanie powiadomień za pośrednictwem wiadomości sms lub e-mail. A to tylko jego podstawowe funkcje.

Porządek w dokumentacji

Podstawową zaletą systemu jest możliwość uporządkowania dokumentacji i perfekcyjnej organizacji pracy w salonie kosmetycznym lub SPA. Oprogramowanie dla salonu kosmetycznego zawiera przejrzysty, czytelny kalendarz, w którym można umieszczać informacje dotyczące pracy poszczególnych stylistów. Posiada on opcje dodawania, modyfikowania, usuwania lub przenoszenia umówionych wizyt. Dzięki temu gwarantuje porządek oraz dostęp do aktualnych informacji każdemu pracownikowi salonu. Wizyty można przeglądać w różnych ujęciach – dziennym, tygodniowym, miesięcznym oraz w widoku recepcji. Nasze oprogramowanie pozwala na wysyłanie automatycznych powiadomień o zbliżających się wizytach, dzięki czemu klienci nie zapominają, kiedy powinni pojawić się w salonie.

Rezerwacja niezależnie od godziny

Oprogramowanie dla salonu kosmetycznego

Twoja oferta będzie dostępna dla zainteresowanych niezależnie od tego, gdzie aktualnie będą przebywać. Opcja rezerwacji przez internet umożliwia zapisywanie się na wizyty przez całą dobę, bez wychodzenia z domu. Klienci bardzo pozytywnie oceniają możliwość samodzielnego dopasowania terminu oraz wyboru pracownika, który ma wykonać daną usługę. Rezerwacja wizyt on-line wychodzi naprzeciw oczekiwaniom niezwykle dużej grupy potencjalnych klientów Twojego salonu, jakimi są osoby codziennie korzystające z internetu. Udostępnienie klientom wygodnego sposobu rezerwacji terminów pozwoli uzyskać przewagę nad konkurencją. Twoja strona internetowa zyska na atrakcyjności, a klient po zapoznaniu się z zamieszczoną na niej ofertą usług, będzie mógł od razu umówić się na wizytę.

Bliżej klienta

Niekiedy zabiegi kosmetyczne składają się z kilku etapów, dlatego też zapisywanie ich w historii wizyt klienta pozwala na szybkie sprawdzenie, który w danym momencie należy wykonać. Historia wizyt umożliwia ponadto zaproponowanie klientom usług ściśle spersonalizowanych i odpowiadających ich potrzebom. Kontakt utrzymywany za pośrednictwem programu oraz kryjący się za nim system ocen pozwalają na jeszcze bardziej efektywne dobranie usług oraz umożliwiają budowanie pozytywnych relacji z klientami. Opcja wysyłania newslettera do klientów daje możliwość informowania ich o aktualnych promocjach w salonie.

Oprogramowanie do monitorowania prac salonu

Internetowy program dla obsługi gabinetu kosmetycznego

Opcja „statystyki i raporty” daje wgląd w aktualną sytuację panującą w salonie. Dzięki niej dowiesz się, którzy pracownicy są najchętniej wybierani przez klientów oraz które usługi cieszą się największą popularnością. Uzyskasz również szczegółowe informacje o obrotach salonu w poszczególnych dniach, co pozwoli lepiej dopasować grafik pracy, zaplanować promocje oraz zmierzyć efekty prowadzonych działań marketingowych. Zdalny dostęp do oprogramowania pozwala śledzić rozwój sytuacji w salonie, gdziekolwiek jesteś: w domu, w pracy, na wakacjach, itd. Versum to program działający on-line. Korzysta się z niego za pośrednictwem przeglądarki internetowej, nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania oraz dbania o jego systematyczne uaktualnianie. Takie rozwiązanie eliminuje już u podstaw problemy techniczne, jakie mogą pojawiać się podczas używania programów stacjonarnych. Jedną z podstawowych zalet jest profesjonalne archiwizowanie danych, którym niegroźne są zdarzenia losowe – kradzież komputerów, utrata informacji na nich zgromadzonych, itd. Ponadto program Versum na bieżąco pozwala Ci wprowadzać komentarze w postaci notatek do wybranych produktów oraz usług.

Dlaczego Versum jest bezkonkurencyjny?

Dlaczego program dla salonu kosmetycznego i SPA Versum jest godny uwagi? Przede wszystkim ze względu na jego innowacyjność oraz nowoczesność oferowanych przez niego opcji. Pozwala w sposób profesjonalny promować salony kosmetyczne, poprzez rozsyłanie linków prowadzących do wygodnej platformy rezerwacyjnej. Porządkuje pracę każdego salonu, oszczędzając czas jego pracowników i właścicieli. Poprzez ciągłe rozbudowywanie funkcjonalności systemu, oprogramowanie dla salonu na bieżąco dopasowywane jest do potrzeb klientów. Zgłaszane przez użytkowników opinie oraz wskazówki pozwalają jeszcze efektywniej modernizować funkcjonalność platformy.

Sprawdź nasze oprogramowanie za darmo!

Profesjonalne oprogramowanie do salonu kosmetycznego i SPA dostępne jest teraz gratis. Przez 14 dni testujesz je za darmo, a potem możesz się zdecydować na jeden z trzech oferowanych pakietów. Korzystając z systemu Versum, nie ryzykujesz. Jeśli platforma nie sprosta Twoim oczekiwaniom, możesz z niej zrezygnować w każdej chwili. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami.