Poznaj najlepszy program dla SPA

Sprawne zarządzanie SPA wymaga od managera świetnej organizacji i ogromnej wszechstronności. Na szczęście istnieje narzędzie, dzięki któremu realizacja wszystkich obowiązków staje się łatwa i nie zajmuje wiele czasu. Poznaj korzyści płynące z prowadzenia salonu ze wsparciem nowoczesnego oprogramowania dla SPA.

Poznaj niezawodny system dla SPA
Elektroniczny kalendarz dla salonów

Nowoczesny elektroniczny kalendarz dla SPA

Przejrzysty terminarz, który dostępny jest zawsze, gdy go potrzebujesz – z każdego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Z nim szybko i wygodnie zaplanujesz pracę swojego gabinetu SPA, a także błyskawicznie umówisz klientów na wizyty. Oto Twoja recepta na perfekcyjną organizację czasu.

Aktualne raporty i statystyki działalności salonu

Przejrzyste statystyki z działalności SPA

Versum wyręcza Cię ze żmudnych obowiązków. Chcesz sprawdzić raport kasowy, popularność poszczególnych usług lub poziom zadowolenia swoich klientów? To proste. Nasz program dla SPA przygotuje je dla Ciebie. Wystarczy jedno kliknięcie, aby skontrolować kondycję firmy.

Zarządzanie bonami i karnetami

Wygodne zarządzanie bonami i karnetami

Wykorzystaj potencjał bonów i karnetów. Powiększaj grono stałych klientów i zwiększaj płynność finansową swojej firmy, a ewidencję oraz rozliczenia zostaw w rękach Versum. Zapomnij o żmudnych formalnościach i w pełni ciesz się z korzyści, jakie przyniesie Ci niezawodny system dla SPA.

Sprawna kontrola zasobów

Sprawna kontrola zasobów

Chcesz wygodnie zarządzać sprzętem i pomieszczeniami w swoim SPA? To proste. Pomoże Ci w tym automatyczny kalendarz Versum, który podczas umawiania wizyty sprawdzi dostępność Twoich zasobów i zaproponuje tylko te terminy, w których niezbędne narzędzia są wolne.

przypomnienia SMS

rezerwacja online

zarządzanie magazynem

marketing e-mail i SMS

historia wizyt i zakupów

karty klientów

zarządzanie pracownikami

program lojalnościowy

system komentarzy

Co o naszym systemie dla SPA mówią klienci?

System Versum daje możliwość sprawnego zarządzania salonem, wizytami klientów, komunikacją z klientami oraz wspiera działania marketingowe. Warto wykorzystać funkcję lojalnościową oraz zapisy on-line, aby osiągnąć przewagę konkurencyjną na tym trudnym rynku. Funkcja kontroli kosztów zużycia materiałów jest godna uwagi. Klienci cenią wysoką jakość komunikacji. System w pełni zaspokaja potrzeby funkcjonowania średniej wielkości salonu urody.

Beata Paruszewska-Vitry
Relax in SPA

Niezawodny program dla SPA, a w nim wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, by sprawnie zarządzać biznesem. Poznaj system Versum i zobacz, jak Twój salon rośnie w siłę.

Wypróbuj nasz system

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie – przez 14 dni.

Zacznij korzystać za darmo 

Chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie
w 5 minut?
Zamów połączenie
close-link 

Chcesz, żebyśmy do Ciebie oddzwonili?
Zamów połączenie
close-link