Poznaj najlepszy program dla SPA

Sprawne zarządzanie SPA wymaga od managera świetnej organizacji i ogromnej wszechstronności. Na szczęście istnieje narzędzie, dzięki któremu realizacja wszystkich obowiązków staje się łatwa i nie zajmuje wiele czasu. Poznaj korzyści płynące z prowadzenia salonu ze wsparciem nowoczesnego oprogramowania dla SPA.

Poznaj niezawodny system dla SPA
Elektroniczny kalendarz dla salonów

Nowoczesny elektroniczny kalendarz dla SPA

Przejrzysty terminarz, który dostępny jest zawsze, gdy go potrzebujesz – z każdego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Z nim szybko i wygodnie zaplanujesz pracę swojego gabinetu SPA, a także błyskawicznie umówisz klientów na wizyty. Oto Twoja recepta na perfekcyjną organizację czasu.

Aktualne raporty i statystyki działalności salonu

Przejrzyste statystyki z działalności SPA

Versum wyręcza Cię ze żmudnych obowiązków. Chcesz sprawdzić raport kasowy, popularność poszczególnych usług lub poziom zadowolenia swoich klientów? To proste. Nasz program dla SPA przygotuje je dla Ciebie. Wystarczy jedno kliknięcie, aby skontrolować kondycję firmy.

Zarządzanie bonami i karnetami

Wygodne zarządzanie bonami i karnetami

Wykorzystaj potencjał bonów i karnetów. Powiększaj grono stałych klientów i zwiększaj płynność finansową swojej firmy, a ewidencję oraz rozliczenia zostaw w rękach Versum. Zapomnij o żmudnych formalnościach i w pełni ciesz się z korzyści, jakie przyniesie Ci niezawodny system dla SPA.

Sprawna kontrola zasobów

Sprawna kontrola zasobów

Chcesz wygodnie zarządzać sprzętem i pomieszczeniami w swoim SPA? To proste. Pomoże Ci w tym automatyczny kalendarz Versum, który podczas umawiania wizyty sprawdzi dostępność Twoich zasobów i zaproponuje tylko te terminy, w których niezbędne narzędzia są wolne.

przypomnienia SMS

rezerwacja online

zarządzanie magazynem

marketing e-mail i SMS

historia wizyt i zakupów

karty klientów

zarządzanie pracownikami

program lojalnościowy

system komentarzy

Co o naszym systemie dla SPA mówią klienci?

System Versum daje możliwość sprawnego zarządzania salonem, wizytami klientów, komunikacją z klientami oraz wspiera działania marketingowe. Warto wykorzystać funkcję lojalnościową oraz zapisy on-line, aby osiągnąć przewagę konkurencyjną na tym trudnym rynku. Funkcja kontroli kosztów zużycia materiałów jest godna uwagi. Klienci cenią wysoką jakość komunikacji. System w pełni zaspokaja potrzeby funkcjonowania średniej wielkości salonu urody.

Beata Paruszewska-Vitry
Relax in SPA

Niezawodny program dla SPA, a w nim wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, by sprawnie zarządzać biznesem. Poznaj system Versum i zobacz, jak Twój salon rośnie w siłę.

Jak wykorzystać oprogramowanie dla SPA?

Versum to ogrom nowych możliwości dla Twojej firmy. Elektroniczny kalendarz, kontrola magazynu, historie wizyt czy statystyki sprzedaży to tylko część funkcji, które pomogą Ci w codziennej pracy. Jeśli zastanawiasz się jak pozyskać klientów do salonu SPA, w tej kwestii również sprawdza się Versum i dedykowana platforma do rezerwacji wizyt online. Obecność na portalu Moment.pl, z którego każdego dnia korzystają tysiące użytkowników, to świetna reklama gabinetu SPA! Wiemy także, jak przyciągać klientów na ponowne wizyty – z pomocą przychodzi Marketing Automatyczny.

Czy Versum pomoże Ci w rozwoju i promocji Twojego SPA?

Zależy nam na rozwoju branży i powodzeniu biznesów naszych klientów. Jest wśród nich blog dla właścicieli SPA i innych salonów beauty, na którym znajdziesz porady z zakresu marketingu, public relations, obsługi klienta czy zarządzania pracownikami. Pomoże CI także specjalistyczna wiedza naszych ekspertów, którą dzielą się w ramach Akademii Versum. To jednak nie wszystko – nasz dział marketingu regularnie przygotowuje praktyczne e-booki i gotowe materiały, z których możesz korzystać za darmo.

Czy program do obsługi SPA jest przygotowany na okres pandemii COVID-19?

Praca w czasie pandemii może być łatwiejsza i bezpieczniejsza, dzięki funkcjom takim jak rezerwacja online, bezkontaktowe płatności Moment Pay, blokada czasu przed lub po wizycie czy ankieta “Bezpieczny Salon”. Pomocne będą także gotowe procedury sanitarne i inne materiały, z których możesz korzystać za darmo. W trosce o bezpieczeństwo warto jednak pamiętać, by regulamin SPA zawierał odpowiednie zapisy dotyczące zachowania klientów.

Czy system dla SPA działa jako aplikacja na urządzeniach mobilnych?

Aplikacja do zarządzania SPA od Versum jest dostępna, ale z komputerowej wersji systemu możesz korzystać także na urządzeniach mobilnych. Twoi klienci mogą z kolei pobrać aplikację do rezerwacji wizyt w SPA od Moment.pl i umawiać się na zabiegi jeszcze szybciej i wygodniej!

Czy program do zarządzania SPA zbiera i zapamiętuje dane o kliencie?

Tak! System Versum działa także jak baza danych klientów SPA. Karty klientów dają Ci dostęp nie tylko do podstawowych informacji na ich temat, ale także do historii wizyt, statystyk zakupów czy komentarzy wystawionych na portalu Moment.pl. Możesz także załączać zdjęcia i inne pliki!

Czy oprogramowanie dla salonów SPA jest zgodne z wymaganiami RODO?

Oczywiście. W Versum znajdziesz panel zarządzania zgodami klientów, a podczas dodawania klienta ręcznie do bazy możesz zanotować, jakich zgód udzielił. Dane Twoich klientów przetwarzane są przez nas zgodnie z obowiązującym prawem. Tworząc oprogramowanie dla SPA przykładamy ogromną wagę do ich bezpieczeństwa – posiadamy stosowne certyfikaty i stosujemy złożony system zabezpieczeń, spełniający wymagania RODO w stopniu wysokim.

Ile kosztuje program dla SPA?

Versum możesz używać tak, jak chcesz, odpowiednio do swoich potrzeb i możliwości. Cena systemu zależy od liczby pracowników, którzy będą mieli uprawnienia do korzystania z systemu – do wyboru masz cztery pakiety. O tym, co zawiera każdy z nich, dowiesz się z cennika.

Wypróbuj nasz system

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie – przez 14 dni.

Zacznij korzystać za darmo
×

Sprzedaż systemu Versum została zakończona

31 stycznia 2022 roku zakończyliśmy sprzedaż systemu Versum. Nie jest również możliwe założenie konta testowego Versum. Zakończenie sprzedaży nie ma wpływu na działanie Twojego systemu, jeśli jesteś już klientem Versum.

A jeżeli szukasz systemu, który pomoże Ci w zarządzaniu biznesem, na wszystkie Twoje potrzeby odpowie Booksy Biz.

Poczytaj więcej o funkcjach Booksy takich jak kalendarz, narzędzia marketingowe czy statystyki, poznaj system podczas darmowego okresu testowego i daj się znaleźć na najpopularniejszej platformie rezerwacyjnej w Polsce! 

Chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie
w 5 minut?
Zamów połączenie
close-link 

Chcesz, żebyśmy do Ciebie oddzwonili?
Zamów połączenie
close-link