Program Lojalnościowy

Stali klienci to finansowy fundament Twojego salonu. Są źródłem większości dochodów firmy, a przy tym żywą reklamą Twoich usług. Chcesz mieć ich jak najwięcej? Program Lojalnościowy pomoże Ci budować przywiązanie odbiorców.

Zacznij korzystać za darmo

Zwiększaj zyski salonu

Budowanie relacji z klientami jest niczym długoterminowa inwestycja – po prostu się opłaca. Lojalni klienci częściej korzystają z usług, a podczas wizyt kupują więcej. Program Lojalnościowy pomaga Ci nieustannie powiększać grono stałych klientów, a tym samym zwiększać zyski salonu i dbać o jego stabilność finansową.

Podaruj klientom uśmiech

Zapraszając klientów do Programu Lojalnościowego, zachęcasz ich do wspólnej zabawy, której efektem mogą być wspaniałe niespodzianki. Pamiętaj – atrakcyjne nagrody wzbudzają pozytywne emocje, które będą kojarzyć się klientom właśnie z Twoim salonem, a w ten sposób zwiększą ich przywiązanie!

Dzięki Programowi Lojalnościowemu moi klienci mogą zapomnieć o zbieraniu pieczątek, o kolejnych kartach, które gubią lub zapominają o nich. Wszystko znajduje się w systemie. Taki program bardzo ułatwia współpracę z klientem.

Urszula Trzaskowska , Salon RUBIA Zacznij korzystać za darmo
Rekomendacje klientów korzystających z systemu umawiania usług i rezerwacji wizyt online

Zdobywaj ambasadorów marki

Zadowolony, przywiązany do marki klient chętnie ją poleca i szerzy pozytywne opinie na jej temat. To najlepsza, a przy tym bezkosztowa forma reklamy! Wykorzystaj jej potencjał – Program Lojalnościowy to świetny sposób, aby nagrodzić lojalność takich osób, a przy okazji zmotywować je do dalszego polecania.

Rekomendacje klientów korzystających z systemu umawiania usług i rezerwacji wizyt online Rekomendacje klientów korzystających z systemu umawiania usług i rezerwacji wizyt online

Wybierz nowoczesność i wygodę

Pieczątki na tekturowych karteczkach to przeszłość. Zaproś klientów do nowoczesnego, elektronicznego Programu Lojalnościowego, w którym wygodnie sprawdzą stan swoich punktów i przejrzą dostępne nagrody. Dostosuj program do potrzeb swojego biznesu, a potem pozwól, by pracował na korzyść Twojego salonu.

system do zarządzania salonem

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie – przez 14 dni.

Zacznij korzystać za darmo 

Chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie
w 5 minut?
Zamów połączenie
close-link 

Chcesz, żebyśmy do Ciebie oddzwonili?
Zamów połączenie
close-link