Promuj swój salon skutecznie

Promuj swój salon skutecznie i w pełni automatycznie

Codziennie w Twoim salonie pojawiają się klienci, ale czy wiesz ilu z nich zobaczysz u siebie ponownie? Marketing Automatyczny pomoże Ci zachęcić ich do powrotu. System analizuje historię wizyt klientów i w odpowiednim momencie automatycznie wysyła do nich wiadomości z indywidualnymi ofertami lub zaproszeniami na kolejne wizyty.

Marketing automatyczny
Baza klientów Historia wizyt
i zakupów
Analiza danych Automatyczna
wysyłka wiadomości
Więcej powracających
klientów

Zacznij korzystać już dziś

Zachęć klientów do działania

Skutecznie wykorzystując naturalne okazje do kontaktu, Marketing Automatyczny pozwala Ci utrzymać relację z klientami nawet na długo po wizycie w salonie. Możesz na przykład automatycznie zapraszać klientów na wizyty kontrolne lub oferować kosmetyki utrwalające efekty zabiegów osobom, które z nich skorzystały.
Marketing automatyczny

Nie trać swoich klientów

Jeśli klient nie pojawia się w Twoim salonie od dłuższego czasu, istnieje ryzyko, że stracisz go na zawsze. Teraz możesz skutecznie walczyć o swoich klientów i zadbać o to, aby nie odchodzili od Ciebie do konkurencji.

Marketing Automatyczny codziennie sprawdza, którzy z Twoich klientów od dawna nie umówili się na wizytę. Jeśli w Twojej bazie znajdują się takie osoby, system wyśle do nich dedykowaną ofertę zgodnie z przygotowanym przez Ciebie szablonem.

Marketing automatyczny

Komunikuj się precyzyjnie

Skuteczność działań promocyjnych jest zdecydowanie wyższa gdy komunikat jest dopasowany do preferencji odbiorcy. Marketing Automatyczny pozwala Ci zwiększyć efektywność prowadzonych kampanii reklamowych wysyłając wiadomości tylko do tych osób, które mogą być nimi zainteresowane. Marketing automatyczny
Trafiaj dokładnie
w punkt

Mobilizuj klientów do powtarzania zabiegów

Wśród zabiegów jakie oferujesz z pewnością znajdują się takie, które należy wykonać kilka razy, żeby klient zauważył pozytywną zmianę i poczuł satysfakcję. Aby jednak do tego doszło musisz zachęcić klienta do kolejnej wizyty. Marketing Automatyczny może zrobić to za Ciebie, wysyłając zaproszenia na powtórne wizyty osobom, które jeszcze nie umówiły się ponownie.
Marketing automatyczny
Pierwsza wizyta
z serii
Zaproszenie na
drugą wizytę z serii
Zaproszenie na
trzecią wizytę z serii
Zaproszenie na
czwartą wizytę z serii

Obserwuj jak Twój biznes się rozwija

W statystykach skuteczności kampanii promocyjnych sprawdzisz jak wielu klientów wróciło do Twojego salonu oraz jaki obrót wygenerowały osoby objęte Marketingiem Automatycznym.

Możesz dowiedzieć się, która z Twoich kampanii przynosi największe efekty i jaka treść wiadomości najlepiej działa na klientów. Wszystko to pozwoli Ci optymalizować prowadzone działania promocyjne i zwiększać ich skuteczność.

Marketing automatyczny

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie - przez 14 dni.