Rezerwacje online

Tak prosto. Tak szybko.

Klient przypomina sobie o tym, że czas wybrać się do Twojego salonu. Wchodzi na stronę, wybiera usługę, znajduje pracownika oraz wolny termin. I rezerwuje.

Klient wybiera
usługę
Znajduje pracownika
i wolny termin
Dokonuje
rezerwacji

W terminarzu pracownika zostaje zarejestrowana wizyta. Nikt inny już się na nią nie zapisze. Klient otrzymuje potwierdzenie rezerwacji i wraca do swoich zajęć. Dzień przed wizytą otrzymuje maila lub SMSa z przypomnieniem.

Tak właśnie działa rezerwacja on-line
w systemie Versum

Szybko. Wygodnie. Komfortowo.

Rezerwacje on-line to najwygodniejszy sposób umawiania wizyt.

Dla Twoich klientów i dla Ciebie. W ciągu dnia - kiedy salon jest czynny, część Twoich klientów pracuje. Nie zawsze mają możliwość umówienia się na wizytę przez telefon w miejscu pracy. Rezerwacja przez internet za pomocą komputera lub smartfona jest znacznie szybsza i bardziej komfortowa.

Pamiętaj, że wieczorami i w weekendy, kiedy salon jest zamknięty, Twoi klienci mają znacznie więcej czasu, by zadbać o siebie. Dzięki rezerwacji przez internet, mogą umówić się na wizytę w momencie, gdy o tym pomyślą.

Rezerwacja za pomocą
komputera lub smartfona

Twój wirtualny recepcjonista.

Versum to pracownik dostępny 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, który wie wszystko
o klientach i zawsze o wszystkim pamięta.

Jak wiadomo, tacy ludzie nie istnieją. Ale istnieje system Versum - Twój wirtualny recepcjonista. To tak, jakby zatrudnić dodatkowego pracownika za kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Zwyczajnie się opłaca!

Dzięki rezerwacjom on-line w systemie Versum Twój salon może obsłużyć większą liczbę klientów, bez zwiększania zatrudnienia. A Twoi pracownicy mogą wreszcie skupić się na tym, co robią najlepiej, zamiast co chwilę odbierać telefony.

Sięgnij po sprawdzone rozwiązania!

Rezerwacja on-line systemu Versum to bardzo popularne narzędzie.

Korzysta z niego ponad 150 000 klientów salonów, codziennie rezerwując tysiące wizyt. Wśród firm używających naszego systemu są takie, u których 80% rezerwacji odbywa się przez internet - bez angażowania pracowników.

Z rezerwacji on-line korzysta najbardziej atrakcyjna grupa klientów - młodzi, wykształceni, dobrze zarabiający. Na razie. Niedługo będzie ona standardem. Nie ma więc na co czekać. Twój salon może już teraz stać się pionierem nowoczesnych rozwiązań, które wyróżnią go od konkurencji.

Ponad 100 000 klientów
każdego dnia

Idealny dla małych i dużych!

Dostępna w systemie Versum rezerwacja on-line jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla małych salonów, jak i dużych placówek. Jak to możliwe?

W małych jedno czy dwuosobowych salonach rezerwacja przez internet pozwala na jednoczesne świadczenie usług klientom znajdującym się w salonie i umawianie nowych wizyt. Dzięki temu pracownik może poświęcić całą uwagę klientowi, którego obsługuje. A salon nie traci przy tym potencjalnego klienta, który dopiero chce się umówić na wizytę.

Duże salony często posiadają recepcjonistę, który odbiera telefony, a do tego rozlicza klientów, przyjmuje zapisy na miejscu, odpowiada na pytania. Wprowadzenie rezerwacji on-line bardzo korzystnie wpływa na poziom i szybkość obsługi. Recepcjonista, który nie odbiera stale telefonu, ma więcej czasu, by zadbać o klientów, którzy znajdują się w salonie.

Elastyczna usługa
dla małych i dużych salonów

Niezbędny przy promocji w internecie.

Rezerwacje on-line są niezbędnym elementem promocji w internecie.

Klient do którego dociera reklama Twojego salonu, może natychmiast skorzystać z oferty. Zanim się rozmyśli, albo zapomni. Dzięki temu działania promocyjne w sieci są bardziej efektywne.

Rezerwacja on-line jest niezwykle przydatna, przy umieszczaniu ofert salonu w serwisach zakupów grupowych i podczas akcji promocyjnych. System pozwala uniknąć zamieszania i układa rezerwacje bez zbędnych przerw. A klienci nie tracą zapału, czekając na połączenie telefoniczne.

Zwiększa efektywność
działań promocyjnych
w Internecie

Uruchamiasz, kiedy chcesz.

Rezerwacja on-line to funkcja systemu Versum, którą możesz uruchomić w dowolnym momencie.

Możesz to zrobić samodzielnie, bez pomocy programisty tworzącego stronę. Jeśli chcesz, możemy Ci w tym pomóc. System oferuje szereg ustawień, które zapobiegają przypadkowym rezerwacjom wizyt. W każdej chwili możesz też wyłączyć automatyczne rezerwacje przez internet. Kiedy jednak poznasz, jak bardzo wygodna jest to funkcja - gwarantujemy, że nawet o tym nie pomyślisz.

Dowolny moment uruchomienia
usługi rezerwacji online

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie - przez 14 dni.