System rezerwacji wizyt przez internet

Rezerwacja wizyt przez internetDaj klientom to, co najwygodniejsze – możliwość rezerwacji wizyt online

Samodzielny wybór terminu i rodzaju usługi za pomocą intuicyjnego panelu, wgląd w listę wolnych terminów, potwierdzanie zarezerwowanych wizyt, przypomnienia smsowe, potwierdzenie zarezerwowania wizyty, przypomnienie SMS – teraz to wszystko możesz dać swoim klientom. Dzięki systemowi Versum Twoi klienci w bardzo wygodny sposób zarezerwują wizytę w Twoim salonie, a Ty bez trudu zachowasz przejrzystość i porządek w kalendarzu.

Wygoda Twoich klientów

Tworząc system Versum, przeprowadziliśmy wiele rozmów oraz ankiet z klientami salonów. Dlatego wiemy, na co zwracają szczególną uwagę, gdy chcą umówić się na wizytę. Wyszliśmy im naprzeciw i stworzyliśmy intuicyjny system, który zaspokaja ich potrzeby i sprawia, że rezerwacja online jest czystą przyjemnością. Teraz klienci Twojego salonu mogą:
  • przejrzeć dostępność terminów na ekranie swojego komputera,
  • zarezerwować wizytę u konkretnego pracownika Twojego salonu,
  • przesunąć lub odwołać wizytę, gdy z nagłych przyczyn nie mogą zjawić się w salonie w ustalonym terminie,
  • otrzymać potwierdzenie rezerwacji,
  • otrzymać przypomnienie o wizycie smsowo lub mailowo,
  • zapoznać się szczegółowo z każdą usługą.

Online, czyli najłatwiej

Dzięki Versum klienci salonu mogą dokonać rezerwacji online. Aby to zrobić wystarczy, mieć dostęp do komputera podłączonego do internetu. Rezerwacji można również dokonać poprzez telefon komórkowy. Innymi słowy to zdecydowanie najprostszy i zarazem najbardziej funkcjonalny sposób rezerwacji i organizacji pracy w salonie fryzjerskim czy kosmetycznym.

Komfort Twoich pracowników

Wykorzystanie systemu rezerwacji online nie tylko usprawnia relacje z klientami, ale także pracę kadry salonu. Każdy pracownik w swoim panelu widzi kalendarz, w którym są opisane poszczególne wizyty oraz ich specyfikacje. Dzięki temu szybko dowie się, jakie usługi będzie wykonywał w danym okresie. Puste pola w kalendarzu dziennym to natomiast wolne terminy, które mogą jeszcze rezerwować klienci. Kolejne udogodnienie stanowi funkcja notatek, która pozwala pracownikom w łatwy sposób komunikować się między sobą.

Wystarczy spróbować tylko raz

Jesteśmy przekonani, że kiedy Twoi klienci i pracownicy raz skorzystają z systemu rezerwacji online, zgodnie uznają, że umówienie się do Twojego salonu i organizacja pracy w nim nigdy nie była tak prosta.