Zadbaj o swoich klientów

Zadbaj o swoich klientów
jak nigdy dotąd

Do Twojego salonu przychodzi klientka, które chce umówić się na wizytę. U tej pani co zawsze. I na to samo, co ostatnio. Masz pomysł, jak odnaleźć te informacje w papierowym terminarzu, w którym rejestrujesz klientów?

Lista wizyt Udzielone rabaty
Upodobania i wiele więcej

Z systemem Versum umawianie wizyt przebiega znacznie prościej. I przyjemniej. Wystarczy wpisać nazwisko klientki, a dowiesz się nie tylko, u kogo była ostatnim razem, ale też jaki zabieg był tym, co ostatnio, jakiego rabatu udzielił jej pracownik oraz jaki film wzruszył ją do łez. I jeszcze kilku przydatnych rzeczy, które zmieniają wszystko w obsłudze klienta.

System, który wie wszystko
o Twoich Klientach

Versum to idealny pracownik, który wie wszystko o swoich klientach i o wszystkim pamięta.

System gromadzi w jednym miejscu informacje na temat klientów Twojego salonu, tworząc kompendium wiedzy na ich temat. Zapomnij o zakurzonych segregatorach, z których nikt nie korzysta i notatkach, których nie da się odczytać.

Versum zawiera wszystkie informacje, których potrzebujesz, by podnieść obsługę klienta na poziom niedostępny dla konkurencji. To proste! Im więcej wiesz o swoich klientach, tym lepiej potrafisz ich obsłużyć.

Kompendium wiedzy
na temat Klientów
w jednym miejscu

Możliwości nieosiągalne gdzie indziej

Elektroniczna baza klientów stanowi prawdziwą pomoc w codziennej pracy. Daje przy tym możliwości nieosiągalne dla papierowych dokumentacji.

Dostępne filtry pozwalają na selekcjonowanie klientów według tego, z jakich korzystają usług, jak często przychodzą do salonu, jakie mają preferencje. Dzięki temu możesz samodzielnie prowadzić skuteczne kampanie promocyjne skierowane do wybranych grup klientów.

Możesz też przypominać o zabiegach, które warto wykonywać cyklicznie. A także dotrzeć do osób, które przestały odwiedzać salon i zaproponować im atrakcyjną promocję.

Grupowanie klientów
według dowolnych
kryteriów

Pełna historia wizyt

Wypowiedziane przez klienta słowa: „To samo, co ostatnio” już nigdy nie przerażą żadnego pracownika Twojego salonu.

W systemie Versum historia wizyt tworzy się automatycznie. Dzięki temu łatwo i szybko można dotrzeć do informacji na temat wykonywanych wcześniej usług.

W bazie dostępna jest również pełna historia zakupów dokonanych przez klientów Twojego salonu. Pozwala ona lepiej obsłużyć każdego z nich i oferować produkty komplementarne do dotychczas zakupionych. A także proponować ciekawe promocje skierowane do konkretnego klienta.

Automatyzne tworzenie historii
wizyt i zakupów

Przejrzysty i wygodny terminarz

Zapomnij o wertowaniu grubych papierowych kalendarzy, pełnych skreśleń i tajemniczych zapisków, których nie sposób odczytać. Terminarz systemu Versum jest czytelny, intuicyjny i szybki w obsłudze. To nas wyróżnia.

System automatycznie podpowiada nazwiska klientów oraz nazwy usług. Bardzo szybko można też przejść do konkretnej daty oraz kalendarza konkretnego specjalisty. Aby przenieść termin wizyty, wystarczy przeciągnąć go kursorem. Dodatkowo zawsze możesz sprawdzić, kto zmodyfikował dany termin i kiedy.

Przy każdej wizycie wyświetlane są informacje o umówionym kliencie. Dzięki temu Twój salon może oferować obsługę na najwyższym poziomie.

Błyskawiczna kontrola
nad terminarzem wizyt

Ochrona bazy klientów

System Versum daje pełną kontrolę dostępu do danych klientów salonu.

Możliwe jest skonfigurowanie dostępu tak, by tylko wybrani pracownicy mogli przeglądać dane kontaktowe klientów. Możesz też na różne sposoby ograniczać dostęp pracowników do bazy. Dzięki temu baza klientów - jedno z najcenniejszych aktywów salonu - pozostaje doskonale zabezpieczona

Ochrona cennych danych

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie - przez 14 dni.