Sprawna obsługa zakupów grupowych

Sprawna obsługa zakupów grupowychUsprawnij obsługę klientów zakupów grupowych

Popularna oferta na Groupon w ciągu jednego dnia może sprowadzić do salonu rzeszę nowych klientów. Jest to wielka szansa dla firmy, ale jednocześnie duże wyzwanie. Trzeba w ciągu jednego dnia umówić wizyty kilkuset nowych klientów a potem utrzymać z nimi stały kontakt.

Rozwiązaniem tego problemu jest rezerwacja usług online poprzez Versum!

Umieszczając odnośnik do rezerwacji usług online w treści oferty opublikowanej na Groupon, zautomatyzujesz proces rezerwacji terminów. Twój kalendarz zostanie zapełniony bez konieczności odbierania setek telefonów i odpisywania na dziesiątki emaili. Wszystko przebiegnie sprawnie i bez zbędnego stresu.
"Nie sądziłam, że rezerwacja usług online może tak usprawnić obsługę klientów z Groupon. Obecnie nie wyobrażam sobie pracy bez systemu Versum" - Anna, właścicielka jednego z warszawskich salonów kosmetycznych.

Pozyskuj stałych klientów

Versum nie tylko w pełni zautomatyzuje proces rezerwacji wizyt w Twoim salonie. Dzięki niemu zbierzesz także wszystkie istotne informacje na temat klientów. Podczas rezerwacji online klienci sami podadzą wszystkie dane kontaktowe, a historia wykonanych usług zostanie automatycznie utworzona w kartach klientów. Zdobędziesz wszelkie potrzebne informacje, aby posiadacze kuponów Groupon stali się stałymi bywalcami Twojego salonu.
"Nowi klienci z Gruper sami dopisują się do naszej bazy kontaktowej poprzez rezerwację online" Dariusz, salon kosmetyczny.

Przypominaj klientom o wizytach

Nie pozwól aby klienci zapomnieli o umówionych wizytach. Versum umożliwia Ci automatyczne wysyłanie przypomnień SMS oraz email do klientów z informacją o zbliżających się wizytach. Powiadomienia pozwolą Ci zminimalizować ilość osób, które nie pojawiają się na umówionych spotkaniach. Ponadto pomogą one w budowaniu pozytywnej relacji z klientami.

Zacznij czerpać korzyści z Versum

Versum jest idealnym rozwiązaniem dla gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich lub spa korzystających z serwisów zakupów grupowych. Bez względu na wielkość Twojej firmy teraz możesz obsłużyć setki a nawet tysiące nowych klientów z pomocą Versum - systemu rezerwacji usług online.

Sprawdź jak działa rezerwacja usług online

Jeśli masz pytania napisz do nas na adres biuro@versum.pl lub zadzwoń (33) 482 49 49