Poznaj najlepsze oprogramowanie
dla fizjoterapeutów

Versum to proste w obsłudze, niezwykle przydatne oprogramowanie dla gabinetu fizjoterapeuty. Ułatwia zarządzanie i pomaga zapewniać pacjentom najlepszą możliwą opiekę. Pozwala w jednym miejscu gromadzić wszystkie niezbędne informacje – o zabiegach, pacjentach i finansach. Zapewnia Ci wszystko, czego potrzebujesz, by sprawnie organizować swoją pracę i zarządzać firmą.

Fizjoterapeuta korzystający z oprogramowania Versum
Szczegółowa baza informacji o klientach

Szczegółowa baza informacji o pacjentach

Korzystaj z przystępnej bazy pacjentów wraz z indywidualnymi kartami, w ramach których bez trudu skompletujesz elektroniczną dokumentację medyczną. Narzędzie umożliwia bowiem rejestrowanie postępów leczenia i gromadzenie wszelkich ważnych informacji – jak historia wizyt, przebyte choroby, uczulenia, wrażliwe strefy itp., a także dodawanie załączników – np. zdjęć.

Przypomnienia SMS i komunikacja

Wygodne przypominanie o wizytach

Przed umówioną wizytą aplikacja dla fizjoterapeutów wysyła do pacjenta automatyczne przypomnienia SMS lub e-mail, co minimalizuje ilość zapomnianych wizyt nawet o 70%. Versum umożliwia Ci również szybką i wygodną wysyłkę zbiorczych wiadomości do pacjentów – np. z informacją o nieobecności lub wolnych terminach.

 

Aktualne raporty i statystyki działalności salonu

Przejrzyste statystyki z działalności firmy

Nasz program dla gabinetów fizjoterapii wyręczy Cię ze żmudnych obowiązków. Chcesz sprawdzić raport finansowy lub wskaźniki powracalności pacjentów? To proste. Versum przygotuje je dla Ciebie. Wystarczy jedno kliknięcie, aby skontrolować sytuację firmy – kiedykolwiek tego potrzebujesz.

Bezpieczne oprogramowanie zgodne z RODO

Pełne bezpieczeństwo danych w aplikacji

To po naszej stronie leży sprawność działania, wszelkie sprawy techniczne, aktualizacje czy wykonywanie kopii zapasowych. Zapewniamy Twojej firmie zgodność z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych oraz RODO. Skoncentruj się na tym, co dla Ciebie najważniejsze, a my zajmiemy się resztą.

intuicyjny kalendarz

karty pacjentów

historia wizyt

rezerwacja online

przypomnienia SMS

marketing e-mail i SMS

program lojalnościowy

przejrzyste statystyki

system komentarzy

Wybierz nasz program dla fizjoterapeutów

Versum to niezawodne oprogramowanie do obsługi gabinetu rehabilitacyjnego. Znajdziesz w nim wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, by sprawnie zarządzać biznesem i skutecznie go rozwijać.

Zapomnij o żmudnych obowiązkach i spokojnie skup się na trosce o dobro swoich pacjentów. Zacznij korzystać z aplikacji dla fizjoterapeutów za darmo i ciesz się doskonałą organizacją swojego gabinetu.

Wypróbuj nasz system

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie – przez 14 dni.

Zacznij korzystać za darmo 

Chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie
w 5 minut?
Zamów połączenie
close-link 

Chcesz, żebyśmy do Ciebie oddzwonili?
Zamów połączenie
close-link

Nie musisz szukać. Zadzwonimy z wszystkimi informacjami o Versum, jakich potrzebujesz.
Pracujem
Chcę więcej informacji
close-link

Nie musisz szukać. 
Zadzwonimy z wszystkimi informacjami o Versum, jakich potrzebujesz.
Chcę więcej informacji
close-link