Poznaj najlepsze oprogramowanie
dla fizjoterapeutów

Versum to prosty w obsłudze, niezwykle przydatny program dla gabinetu fizjoterapeuty. Ułatwia zarządzanie i pomaga zapewniać pacjentom najlepszą możliwą opiekę. Pozwala w jednym miejscu gromadzić wszystkie niezbędne informacje – o zabiegach, pacjentach i finansach. Zapewnia Ci wszystko, czego potrzebujesz, by sprawnie organizować swoją pracę i zarządzać firmą.

fizjoterapeuta-versum

Szczegółowa baza informacji o pacjentach

Korzystaj z przystępnej bazy pacjentów wraz z indywidualnymi kartami, na których bez trudu odnotujesz wszelkie niezbędne dane. Narzędzie umożliwia rejestrowanie postępów leczenia, gromadzenie ważnych informacji – jak historia wizyt, przebyte choroby, uczulenia, wrażliwe strefy itp., a także dołączanie dokumentacji zdjęciowej.

Przypomnienia SMS i komunikacja

Wygodne przypominanie o wizytach

Przed umówioną wizytą system wysyła do pacjenta automatyczne przypomnienia SMS lub e-mail, co minimalizuje ilość zapomnianych wizyt nawet o 70%. Versum umożliwia Ci również szybką i wygodną wysyłkę zbiorczych wiadomości do pacjentów – np. z informacją o nieobecności lub wolnych terminach.

 

Przejrzyste statystyki z działalności firmy

Nasz program dla gabinetów fizjoterapii wyręczy Cię ze żmudnych obowiązków. Chcesz sprawdzić raport finansowy lub wskaźniki powracalności pacjentów? To proste. Versum przygotuje je dla Ciebie. Wystarczy jedno kliknięcie, aby skontrolować sytuację firmy – kiedykolwiek tego potrzebujesz.

bezpieczenstwo danych

Pełne bezpieczeństwo danych

To po naszej stronie leży sprawność działania, wszelkie sprawy techniczne, aktualizacje czy wykonywanie kopii zapasowych. Zapewniamy Twojej firmie zgodność z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych oraz RODO. Skoncentruj się na tym, co dla Ciebie najważniejsze, a my zajmiemy się resztą.

intuicyjny kalendarz

karty pacjentów

historia wizyt

rezerwacja online

przypomnienia SMS

marketing e-mail i SMS

program lojalnościowy

przejrzyste statystyki

system komentarzy

fizjoterapueta

Versum zdecydowanie ułatwia codzienną pracę w gabinecie. Klienci doceniają sms-owe przypomnienia o wizytach. A ja z łatwością organizuję grafik wizyt i mam pod kontrolą wszelkie zamówienia magazynowe. Dzięki Versum jestem w stanie skupić się na pacjentach i na rozwoju biznesu, a codzienne obowiązki stają się prostsze.

Ewa Cybulska
Fit & Fizjo Team

Versum to niezawodny program do obsługi gabinetu rehabilitacyjnego. Znajdziesz w nim wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, by sprawnie zarządzać biznesem i skutecznie go rozwijać.

Zapomnij o żmudnych obowiązkach i spokojnie skup się na trosce o dobro swoich pacjentów. Zacznij korzystać z systemu za darmo i ciesz się doskonałą organizacją swojego gabinetu fizjoterapeutycznego już dziś.

Wypróbuj nasz system

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie – przez 14 dni.

Zacznij korzystać za darmo