Poznaj najlepsze oprogramowanie
dla fizjoterapeutów

Versum to proste w obsłudze, niezwykle przydatne oprogramowanie dla gabinetu fizjoterapeuty. Ułatwia zarządzanie i pomaga zapewniać pacjentom najlepszą możliwą opiekę. Pozwala w jednym miejscu gromadzić wszystkie niezbędne informacje – o zabiegach, pacjentach i finansach. Zapewnia Ci wszystko, czego potrzebujesz, by sprawnie organizować swoją pracę i zarządzać firmą.

Fizjoterapeuta korzystający z oprogramowania Versum
Szczegółowa baza informacji o klientach

Szczegółowa baza informacji o pacjentach

Korzystaj z przystępnej bazy pacjentów wraz z indywidualnymi kartami, w ramach których bez trudu skompletujesz elektroniczną dokumentację medyczną. Narzędzie umożliwia bowiem rejestrowanie postępów leczenia i gromadzenie wszelkich ważnych informacji – jak historia wizyt, przebyte choroby, uczulenia, wrażliwe strefy itp., a także dodawanie załączników – np. zdjęć.

Przypomnienia SMS i komunikacja

Wygodne przypominanie o wizytach

Przed umówioną wizytą aplikacja dla fizjoterapeutów wysyła do pacjenta automatyczne przypomnienia SMS lub e-mail, co minimalizuje ilość zapomnianych wizyt nawet o 70%. Versum umożliwia Ci również szybką i wygodną wysyłkę zbiorczych wiadomości do pacjentów – np. z informacją o nieobecności lub wolnych terminach.

 

Aktualne raporty i statystyki działalności salonu

Przejrzyste statystyki z działalności firmy

Nasz program dla gabinetów fizjoterapii wyręczy Cię ze żmudnych obowiązków. Chcesz sprawdzić raport finansowy lub wskaźniki powracalności pacjentów? To proste. Versum przygotuje je dla Ciebie. Wystarczy jedno kliknięcie, aby skontrolować sytuację firmy – kiedykolwiek tego potrzebujesz.

Bezpieczne oprogramowanie zgodne z RODO

Bezpieczeństwo w gabinecie po kwarantannie

Działanie w czasie epidemii wymaga od wszystkich specjalistów szczególnego zwracania uwagi na kwestie higieny. Dzięki funkcjom Versum nie będzie to dla Ciebie takie trudne. Zasoby, płatności Moment Pay, blokada czasu po wizycie, rezerwacja online – to tylko część narzędzi, które pomogą Ci pracować nadal tak efektywnie, jak przed epidemią.

intuicyjny kalendarz

płatności bezgotówkowe

karty pacjentów

blokada czasu po wizycie

rezerwacja online

historia wizyt

przypomnienia SMS

program lojalnościowy

przejrzyste statystyki

Wybierz nasz program dla fizjoterapeutów

Versum to niezawodne oprogramowanie do obsługi gabinetu rehabilitacyjnego. Znajdziesz w nim wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, by sprawnie zarządzać biznesem i skutecznie go rozwijać.

Zapomnij o żmudnych obowiązkach i spokojnie skup się na trosce o dobro swoich pacjentów. Zacznij korzystać z aplikacji dla fizjoterapeutów za darmo i ciesz się doskonałą organizacją swojego gabinetu.

Wypróbuj nasz system

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie – przez 14 dni.

Zacznij korzystać za darmo
×

Sprzedaż systemu Versum została zakończona

31 stycznia 2022 roku zakończyliśmy sprzedaż systemu Versum. Nie jest również możliwe założenie konta testowego Versum. Zakończenie sprzedaży nie ma wpływu na działanie Twojego systemu, jeśli jesteś już klientem Versum.

A jeżeli szukasz systemu, który pomoże Ci w zarządzaniu biznesem, na wszystkie Twoje potrzeby odpowie Booksy Biz.

Poczytaj więcej o funkcjach Booksy takich jak kalendarz, narzędzia marketingowe czy statystyki, poznaj system podczas darmowego okresu testowego i daj się znaleźć na najpopularniejszej platformie rezerwacyjnej w Polsce! 

Chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie
w 5 minut?
Zamów połączenie
close-link 

Chcesz, żebyśmy do Ciebie oddzwonili?
Zamów połączenie
close-link