Program lojalnościowy

Zadbaj o lojalność swoich klientów

Twój salon potrzebuje stałych klientów, a program lojalnościowy to doskonały sposób na budowanie z nimi trwałych relacji. Zrezygnuj z rabatów i zacznij przyznawać klientom punkty za zakupy, za polecanie Twoich usług znajomym lub z okazji urodzin i imienin. Zachęć klientów do zabawy i zyskaj ich lojalność.

Program lojalnościowy
Przyznawaj
punkty
Wręczaj
nagrody
Program lojalnościowy
w Versum
Buduj
lojalność
Zarabiaj
więcej


Uruchom w swoim salonie

Zwiększ zyski salonu

Dbanie o lojalność klientów jest niczym długoterminowa inwestycja - po prostu się opłaca. Lojalni klienci znacznie częściej pojawią się w salonie, a podczas wizyt kupują więcej. Program lojalnościowy pozwoli Ci także zredukować przyznawanie rabatów, które mogą okazać się zabójcze dla Twojego biznesu. Ogranicz je tak szybko jak to możliwe.
Program lojalnościowy
Popraw wyniki
inwestując w lojalność

Podaruj klientom coś czego nigdy nie zapomną

Nagrody w programie lojalnościowym stanowią jego sedno. Klienci po to zbierają punkty, aby wymienić je na atrakcyjne nagrody. Lot balonem, przejażdżka sportowym samochodem lub wspaniały weekend w spa to nagrody, o których klienci nie zapomną przez długi czas. Co najważniejsze, te pozytywne emocje będą kojarzone z Twoją marką.

Umieszczenie w katalogu nagród Twoich usług i produktów to także idealna okazja do ich promocji. W ten sposób zachęcisz klientów do skorzystania z nowości w salonie.

Program lojalnościowy
Zadbaj o atrakcyjne
nagrody

Zyskaj ambasadorów, którzy aktywnie Cię polecają

Program lojalnościowy
Z pewnością masz wielu klientów zadowolonych z Twoich usług. Są to potencjalni ambasadorzy Twojej marki, których wystarczy zachęcić, aby aktywnie polecali Cię swoim znajomym. Program Lojalnościowy daje Ci możliwość łatwego nagradzania tych osób, które skutecznie Cię polecają. W ten sposób wszyscy zyskają, ale przede wszystkim Ty, gdyż Twój salon odwiedzą nowi klienci.

Gromadź pozytywne komentarze i buduj zaufanie

Duża ilość dobrych komentarzy to klucz do sukcesu w branży beauty. To one budują zaufanie nowych klientów. Punkty w programie lojalnościowym są doskonałą zachętą, aby Twoi klienci poświęcili odrobinę czasu i ocenili Twoje usługi. Zgromadzone w ten sposób autentyczne rekomendacje z pewnością przekonają nowe osoby do odwiedzenia Twojego salonu. W szczególności kiedy opublikujesz taki komentarz w mediach społecznościowych i zobaczą go Twoi klienci i ich znajomi.
Program lojalnościowy
Więcej rekomendacji
Twojego salonu

Daj klientom odrobinę radości

Program lojalnościowy powinien być rozrywką dla Twoich klientów. To zabawa, w której mogą wziąć udział i cieszyć się ze zbierania punktów oraz otrzymywanych za nie nagród. Wszyscy lubimy dostawać prezenty i być doceniani. Twoi klienci też to lubią i dlatego wybiorą salon, w którym poza wyśmienitą obsługą dostaną jeszcze odrobinę radości. Tak zbudowanej relacji nie skopiuje żaden konkurent.
Program lojalnościowy
Zaproś klientów
do zabawy

Sprawdź jakie to proste i skuteczne

Program Lojalnościowy w Versum jest niezwykle łatwy w obsłudze, jednocześnie daje możliwości dostosowania go do specyfiki Twojego biznesu. Ty decydujesz za co i ile punktów przyznajesz i jakie nagrody oferujesz. Punkty są przyznawane podczas bieżącej obsługi klientów, co nie powoduje dodatkowej pracy. Z kolei wiadomości informujące klientów o otrzymaniu punktów lub możliwości odbioru nagrody są wysyłane automatycznie.
Program lojalnościowy
Wsparcie krok
po kroku
Potrzebujesz pomocy? Do Twojej dyspozycji są nasi konsultanci, którzy pomogą Ci przygotować skuteczny program lojalnościowy dla Twoich klientów i przeszkolą cały zespół. Nie zwlekaj i już teraz wypróbuj Program Lojalnościowy w Versum.

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie - przez 14 dni.