Webinary

Każdy z webinarów Versum to cenna dawka wiedzy, która pomoże Ci sprawnie prowadzić i rozwijać swój salon. Szkolenia online są darmowe, a żeby wziąć w nich udział, potrzebujesz tylko wolnej chwili i urządzenia z dostępem do internetu. Bez wydatków i straty czasu na dojazdy - wygodnie i oszczędnie.

już wkrótce

Jak budować markę edukatora beauty

Dlaczego warto?

Podczas webinarów zyskasz nie tylko cenną wiedzę, ale także wskazówki na temat wykorzystania jej w praktyce. Nasi eksperci przedstawią Ci realne przykłady, które ułatwią zrozumienie tematu, a pod koniec każdego wydarzenia odpowiedzą na Twoje pytania. Otrzymasz również dodatkowe materiały edukacyjne!

Jeżeli zapiszesz się na szkolenie, ale z jakiegoś powodu je przegapisz, nie musisz się martwić. Prześlemy Ci wszystkie materiały mailem, dzięki czemu z łatwością nadrobisz zaległości, gdy będziesz mieć na to czas.

Poznawaj rozwiązania wspomagające rozwój salonu

Czerp wiedzę od doświadczonych ekspertów i praktyków

Otrzymuj bezpłatne materiały edukacyjne

Uczestnicz w szkoleniach bez wychodzenia z domu

Webinary Versum w doskonały sposób pomagają zrozumieć, jak sprostać największym oczekiwaniom klientów w salonie kosmetycznym. Pokazały mi, że marketingiem internetowym w prosty sposób mogę zająć się sama.

Joanna Wengrzik YOHO Clinic

Dzięki webinarom prowadzenie i rozwijanie mojego salonu staje się po prostu łatwiejsze. Szkolenia systematyzują moją wiedzę, dają mi zupełnie nowe spojrzenie na biznes i podsuwają wiele przydatnych rozwiązań, które często stosuję w praktyce.

Mateusz Wilk Eva Cosmetics & Lashes

Zapisz się do newslettera webinarów Versum, aby na bieżąco otrzymywać informacje o nowych szkoleniach.

Bezpłatny webinar: Trendy i pomysły na promocję salonu w 2021
Powiadom mnie o zapisach
close-link

Bezpłatny webinar: Trendy i pomysły na promocję salonu w 2021
Powiadom mnie o zapisach
close-link 

Chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie
w 5 minut?
Zamów połączenie
close-link 

Chcesz, żebyśmy do Ciebie oddzwonili?
Zamów połączenie
close-link