Alchemik

Alchemik

Versum pozwolił zwiększyć kontrolę stanów magazynowych produktów dzięki sprawnej ewidencji zużycia i sprzedaży.

Opis salonu

Salon ALCHEMIK prowadzony jest przez Bartosza Sobczaka i Izabellę Tomaszewską. Powstał w listopadzie 2010 r. Mieści się w centrum Poznania, w zabytkowych Ułańskich Koszarach przy ul. Wojskowej 4. Zespół liczy dwie recepcjonistki, cztery kosmetyczki i ośmiu fryzjerów.

Galeria

Opinia o Versum

Intuicyjna obsługa systemu sprawia, że jest on prosty w użytkowaniu. Obsługa klienta spełnia nasze oczekiwania, za każdym razem kiedy zgłaszaliśmy problem lub sugestie, były one sprawnie rozwiązywane.

System Versum poprawia obsługę klienta, umożliwia zapisy przez 24 godziny na dobę. Zaletą jest również dostęp z każdego miejsca do grafiku oraz danych (stanu magazynu, statystyk finansowych, obrotów pracowników i ich wynagrodzenia), co umożliwia obsługę i kontrolę salonu w domu. Co więcej, każdy pracownik moze mieć dostęp do kalendarza w telefonie.

Przypominanie o wizycie ograniczyło o 99% nieprzychodzenie klientów na umówione wizyty. System Versum pozwolił zwiększyć kontrolę stanów magazynowych produktów dzięki sprawnej ewidencji zużycia i sprzedaży.

LOKALIZACJA
Poznań
SPECJALIZACJA
Fryzjerstwo, kosmetyka

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie - przez 14 dni.