Studio Easy Waxing

Studio Easy Waxing

Versum to multinarzędzie, w którym skupiona jest organizacja pracy całego salonu. Pozwala zaoszczędzić czas oraz podwyższyć standard obsługi klienta.

Opis salonu

Studio Easy Waxing specjalizuje się w depilacji woskiem miękkim, woskiem twardym, pastą cukrową oraz zabiegach trwałego usuwania owłosienia IPL. Na rynku istniejemy od lutego 2009 r. W tym czasie wydepilowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy Pań i Panów. Zgodnie z życzeniem klientów do naszej oferty dołączyliśmy również inne zabiegi kosmetyczne: pielęgnację twarzy, manicure, pedicure, przedłużanie rzęs oraz wiele innych. Staramy się podążać za nowymi trendami w kosmetyce i wciąż udoskonalamy swoje umiejętności, aby zapewnić klientowi świadczenia na najwyższym poziomie.

Charakteryzuje nas: sprawność obsługi dzięki wykwalifikowanemu personelowi, wysoka higiena i sterylność, a także duża dostępność terminów wizyt. Do zabiegów wykorzystujemy sprawdzone i przetestowane przez nas kosmetyki takich firm jak: Gehwol, Bandi, Dermika, Depileve, Starpil, CND, Harmony. Chcemy, aby klienci czuli się u nas bezpiecznie, komfortowo, a przede wszystkim, byli zadowoleni z usług za które zapłacili.

Galeria

Opinia o Versum

W sprawnej obsłudze klienta, niezwykle ważnym narzędziem dla Studia Easy Waxing, jest system Versum. Pozwala on, nie tylko na szybkie zapisywanie terminów wizyt, przeglądanie historii zabiegów poszczególnych klientów, dodawanie opisów, ale również daje możliwości kontroli nad zapasami produktów, usprawnia przeprowadzanie inwentaryzacji, pomaga w codziennym rozliczaniu wydatków.

Warto zwrócić uwagę na funkcję komunikacyjną tego programu: dzięki niemu łatwiejsze staje się wysyłanie newsletterów, dodawanie postów ma portalach społecznościowych, czy też powiadamianie klienta o zbliżającej się wizycie. Versum to multinarzędzie, w którym skupiona jest organizacja pracy całego salonu. Pozwala zaoszczędzić czas oraz podwyższyć standard obsługi klienta. Papierowy terminarz, to już przeżytek, nie wyobrażamy sobie, że moglibyśmy z niego jeszcze korzystać, gdy istnieje znacznie lepsza alternatywa, w postaci programu Versum.

LOKALIZACJA
Wrocław
SPECJALIZACJA
Kosmetyka

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie - przez 14 dni.