Jak rozwijać swoją wiedzę bez wychodzenia z domu?

nauka bez wychodzenia z domu

Jednym z najważniejszych elementów pracy każdego specjalisty z branży beauty jest ciągłe poszerzanie kompetencji. Bo, jak powiedział niemiecki poeta Goethe, kto nie idzie do przodu, ten się cofa – dlatego chcąc nadążyć za szybko rozwijającym się rynkiem, trzeba na bieżąco aktualizować swoją wiedzę.

Doskonalenie kompetencji jest także nieodłącznym elementem “wyścigu” pomiędzy konkurencją. Chcąc prześcignąć swoich rynkowych rywali, nie możemy spocząć na laurach i oczekiwać, że raz zdobyta wiedza wystarczy nam już na zawsze. Rynek się zmienia – pojawiają się nowe narzędzia, zabiegi, techniki wykonywania znanych już usług, a nawet oczekiwania klientów. Branża beauty – szczególnie w Polsce – jest niezwykle dynamiczna i trzeba o tym pamiętać.

Szkolenia bez wychodzenia z domu

O ile jeszcze kilka lat temu korzystanie z wartościowych szkoleń wiązało się z dużymi kosztami i koniecznością wyjazdów, dziś na ratunek przychodzi nam dobrodziejstwo 21. wieku: internet! Dzięki niemu, aby zdobyć przydatną wiedzę, nie musimy nawet ruszać się z domu. To idealne rozwiązanie – dlatego zdecydowaliśmy się na nie także w Versum. Przygotowujemy dla Ciebie bezpłatne webinary, których celem jest dostarczenie Ci pomocnej, aktualnej wiedzy w najprostszy możliwy sposób. Aby wziąć w nich udział, potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do internetu i wygodnego fotela, w którym spędzisz przyjemną godzinę w środowy wieczór. Bez wydatków, problemów logistycznych i tracenia czasu na dojazdy.

Wiedza wprost od branżowych ekspertów

Na każdym webinarze Versum dostarczamy Ci solidną dawkę cennych informacji na temat prowadzenia i promocji salonu, a także wskazówki dotyczące wykorzystania ich w praktyce. Nasi prowadzący to doskonali specjaliści, którzy na co dzień mają kontakt z branżą beauty – doradcy, managerowie salonów, eksperci do spraw marketingu czy obsługi klienta. Podczas szkoleń posługują się nie tylko teorią, ale i realnymi przykładami, aby maksymalnie ułatwić Ci zrozumienie tematu i wprowadzenie nowej wiedzy w życie.

Rozwiązania wspomagające rozwój salonu

Czego nauczysz się podczas naszych szkoleń? Poruszamy najróżniejsze zagadnienia związane ze wszystkimi aspektami funkcjonowania salonu. Uczymy między innymi:
– jak sprawnie zarządzać zespołem,
– jak ustalić cennik zabiegów i usług,
– jak wykorzystać karty klientów,
– jak wygodnie kontrolować użycie produktów i urządzeń,
– jak przyciągać klientów do salonu i zapewniać im najwyższą jakość obsługi,
– jak promować salon – w internecie, mediach tradycyjnych czy poprzez dni otwarte,
– jak prowadzić firmowe konta salonu w social mediach, np. na Facebooku czy Instagramie.

Bezpośredni kontakt i darmowe materiały

Nasze szkolenia to nie tylko jednostronne wykłady – jeśli tylko chcesz, możesz uczestniczyć w nich aktywnie. Masz możliwość udzielania się na czacie i zadawania pytań, na które prowadzący odpowiadają w trakcie oraz pod koniec każdego wydarzenia. Po zakończeniu szkolenia otrzymujesz od nas także darmowe materiały, które uzupełniają zdobytą wiedzę lub ułatwiają wykorzystanie jej w praktyce. Pojawiają się wśród nich gotowe procedury, grafiki informacyjne lub promocyjne do wykorzystania w różnych kanałach, gotowe checklisty itp.

Darmowe szkolenia Versum to najprostszy, a jednocześnie skuteczny sposób na naukę. Jeśli chcesz z nich korzystać, już teraz zajrzyj do zakładki “webinary” i zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco z nowymi wydarzeniami.

Nie znasz jeszcze Versum?

Zacznij korzystać za darmo

[Głosów:2    Średnia:5/5] 

Chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie
w 5 minut?
Zamów połączenie
close-link 

Chcesz, żebyśmy do Ciebie oddzwonili?
Zamów połączenie
close-link
Podobał Ci się ten wpis?
Przeczytaj teraz ↓

VAT w salonie urody, 
czyli jak opodatkowane są usługi fryzjerskie i kosmetyczne?
Czytaj artykuł!
close-link
Podobał Ci się ten wpis?

Przeczytaj teraz ↓

VAT w salonie urody, 
czyli jak opodatkowane są usługi fryzjerskie i kosmetyczne?
Czytaj artykuł!
close-link