Sięgnij po wygodę i bezpieczeństwo

Masz komputer i internet?
Versum zajmie się resztą.

Komputer lub urządzenie mobilne typu smartfon lub tablet oraz dostęp do internetu to jedyne, czego potrzebujesz, by już teraz zacząć korzystać z systemu Versum.

Dostęp z dowolnego
miejsca na świecie
Bezpieczeństwo
danych osobowych

Po naszej stronie leżą wszelkie sprawy techniczne, aktualizacje, przygotowywanie kopii zapasowych. A także zapewnienie zgodności z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych oraz GIODO. To bardzo wygodne. Korzystając z systemu Versum możesz skoncentrować się na tym, co najbardziej istotne dla Twojego salonu. A my zajmiemy się resztą.

Wiemy, czego potrzebuje
nowoczesny salon

Nie wiesz, czego wymagać od systemu do zarządzania salonem? My wiemy.

Nasz system powstał w oparciu o prawdziwe potrzeby i doświadczenia małych i dużych salonów. I dlatego największe firmy z branży, jak i małe rodzinne salony wykorzystują go w codziennej pracy.

System Versum jest na bieżąco aktualizowany. Przez cały czas dodajemy nowe funkcje, optymalizujemy działanie, słowem doskonalimy nasz system, kierując się potrzebami naszych klientów - takich, jak Ty.

Wiedza poparta
doświadczeniem

Prosty model rozliczeń

Za korzystanie z systemu Versum pobieramy wyłącznie opłatę abonamentową.

Jest ona uzależniona od ilości terminarzy prowadzonych w systemie. Ilość terminarzy można łatwo zmniejszyć lub zwiększyć - w zależności od bieżących potrzeb salonu. Dzięki temu, masz pewność, że płacisz tylko za to, czego używasz.

Z systemu można korzystać na wielu komputerach, również w tym samym czasie. Jest on dostępny przez internet - w domu, salonie i w biurze. A także na urlopie. I to wszystko bez konieczności zakupu osobnych licencji.

Płacisz tylko za to,
czego używasz

Ochrona poufnych danych
oraz bazy klientów

Versum oferuje różne poziomy uprawnień w dostępie do zawartych w systemie informacji.

Dzięki temu poszczególni pracownicy salonu otrzymują dostęp do tych danych i funkcjonalności, które faktycznie ułatwiają ich codzienną pracę. I do żadnych innych.

System Versum posiada tryb ochrony danych kontaktowych klientów. Pozwala on na ograniczanie dostępu pracowników do danych klientów, takich jak numer telefonu oraz adres email. Ten sposób zabezpieczania danych jest znacznie skuteczniejszy niż przechowywanie ich na papierze pod kluczem. Dzięki możliwości korzystania z informacji zawartych w bazie klientów, pracownicy Twojego salonu mogą oferować obsługę na najwyższym poziomie. A dzięki ochronie danych kontaktowych, Ty możesz spać spokojnie. Baza klientów - jedno z najcenniejszych aktywów salonu jest bowiem doskonale chroniona.

Bezpieczeństwo danych

Rezygnujesz, kiedy chcesz

Nie wiążemy Cię umowami - to Ty wybierasz wysokość abonamentu i decydujesz, jak długo chcesz z nami współpracować.

Jeśli rezygnujesz, wystarczy nas o tym poinformować. Wszystkie dane zgromadzone w systemie oddajemy Ci w formie elektronicznej.

To dlatego system Versum jest tak skuteczny i przemyślany - każdego miesiąca broni się sam. W ten sposób udało nam się uzyskać pozycję lidera na rynku. Po prostu dostarczamy system, z którego klienci sami chcą korzystać.

Rezygnacja możliwa
w dowolnym
momencie

Wsparcie w każdej chwili

System Versum wyróżnia łatwa i intuicyjna obsługa.

Ale i tak w każdym momencie możesz liczyć na nasze wsparcie. Bo jesteś w dobrych rekach. Bo tak już mamy. Twoja pewność i zadowolenie są dla nas ważne. Możesz więc pisać, albo dzwonić. A my pomożemy. Z przyjemnością.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wypróbuj system Versum całkowicie bezpłatnie - przez 14 dni.

Jeśli zdecydujesz się na zakup, Twoje konto testowe stanie się kontem właściwym - nie musisz więc wprowadzać danych po raz drugi. Zacznij już teraz korzystać z systemu, który zmienia wszystko.

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie - przez 14 dni.