Zarządzaj jeszcze skuteczniej

Wszystko, czego potrzebujesz

System Versum posiada wszystko, czego potrzebujesz, by skutecznie zarządzać salonem
i podejmować właściwe decyzje. Najważniejsze dla Twojej firmy informacje o wizytach,
klientach, finansach oraz pracownikach zebrane są w jednym miejscu.

 
Statystyki sprzedaży
Utarg styczeń 2017
95 000 PLN
Wolność dostępu Raporty i statystyki Kontrola
pracowników

Zdalny dostęp przez cały czas

System Versum nie tylko gromadzi wszystkie informacje o Twoim salonie, ale też daje Ci do nich stały dostęp przez internet.

Gdziekolwiek się znajdujesz. Nawet pracując z domu. Nawet na urlopie. Zdalny dostęp do systemu - za pomocą komputera, smartfona czy tabletu - zapewnia niezależność oraz stałą kontrolę sytuacji w salonie.

Bieżąca kontrola i szybka reakcja
na zmiany

Na podstawie gromadzonych danych, system Versum sam tworzy raporty i statystyki, które pozwalają na bieżąco kontrolować sytuację w Twojej firmie.

Informacje te umożliwiają szybką reakcję na zmiany zachodzące w salonie oraz jego otoczeniu - w tym na poczynania konkurencji. Statystyki pozwalają optymalizować działania salonu, zwiększać przychody oraz racjonalizować koszty.

Wszystkie raporty z systemu można wydrukować lub wyeksportować do plików Excel. Umożliwia to szerokie zastosowanie danych zebranych w systemie. I jest niezwykle wygodne.

Tworzenie automatycznych
raportów i statystyk

Zawsze wiesz, co masz i czego
potrzebujesz

Statystyki usług wykonanych w salonie oraz tych umówionych w przyszłości pozwalają prognozować przychody.

Ułatwiają też przygotowywanie zamówień produktów, które są potrzebne do wykonywania umówionych zabiegów. Dla jeszcze większego ułatwienia, system przedstawia gotowe zestawienie z takimi danymi.

System Versum pozwala ewidencjonować zużycie materiałów w salonie i kontrolować sprzedaż detaliczną produktów. Ułatwia tym samym prowadzenie efektywnej gospodarki magazynowej. A do tego podpowiada, jakie produkty sprzedają się w salonie najlepiej i przynoszą mu największy zysk.

Prowadzenie efektywnej
gospodarki magazynowej

Rozliczanie pracowników

Z pomocą systemu Versum możesz kontrolować i rozliczać pracowników.

Wystarczy w tym celu wygenerować raport ich obrotów oraz prowizji. Na podstawie takich raportów można rozliczać wynagrodzenia pracowników. Bez uciążliwego ręcznego zliczania kwot, zapisywania ich w zeszytach i mozolnych wielogodzinnych kalkulacji na koniec miesiąca. W ten sposób sprawdzisz też, którzy pracownicy są najbardziej efektywni.

Mierzenie efektywności
pracowników

Stała kontrola stanu kasy

System sprzyja skrupulatnemu rozliczaniu pieniędzy w salonie.

Jasno wynika z niego, ile pieniędzy powinno być w kasie. Wielu naszych klientów zauważyło, iż po wdrożeniu systemu po raz pierwszy stan kasy im się zgadza i mają pełny obraz sytuacji finansowej swojego biznesu.

Pełny obraz sytuacji
finansowej biznesu

Prosta obsługa

Klienci korzystający z naszego systemu bardzo cenią sobie jego prostotę i łatwość obsługi.

Wdrożenie nie wymaga szkolenia - wszystko jest jasne i intuicyjne. Zacznij już teraz korzystać z bezpłatnej wersji systemu, a szybko się o tym przekonasz. To proste!

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie - przez 14 dni.